Usługi marketingowe świadczone przez agencję kreatywną Scorise:

 

Tworzenie stron internetowych dla firm - zarówno w wersji na monitory tradycyjne, jak i urządzenia mobilne. Nasi graficy projektują witryny nieszablonowe dopasowane do identyfikacji wizualnej firmy oraz celu serwisu internetowego.

 

Projektowanie sklepów internetowych - zwracamy uwagę na ich użyteczność, intuicyjność w użytkowaniu, a także dostarczamy narzędzia do badania konwersji. Dzięki zoptymalizowaniu sklepu pod wyszukiwarki dalsze jego pozycjonowanie szybciej przyniesie wyniki.

 

Projektowanie aplikacji internetowych - zarówno portali on-line, aplikacji mobilnych, jak i systemów do zarządzania firmą klasy CRM i ERP. Właściwie wdrożona technologia ułatwia codzienne funkcjonowanie firm.

 

Zakładanie i prowadzenie blogów firmowych przez doświadczonych blogerów i dziennikarzy, którzy kompetentnie dopasują się do Twojej branży i dostarczą treści, z których będziesz dumny i dzięki którym Twoja firma zyska miano eksperckiej.

 

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach pozwoli Ci dotrzeć do nowych potencjalnych klientów, którzy szukają w tym momencie firmy takiej, jak Twoja i są zainteresowani zakupem.

 

Reklama w internecie Google AdWords pozwoli Ci dotrzeć do osób, które szukają takiej oferty, jak Twoja. Scorise zoptymalizuje tę kampanię dla Ciebie i zwiększy jej skuteczność dzięki stałej bieżącej analizie wyników.

 

Reklama w internecie Facebook Ads to narzędzie, dzięki któremu Twoje kampanie wyświetlą się ściśle sprecyzowanym grupom docelowym. Dotrzyj do ludzi w odpowiednim wieku, z miast, na których Ci zależy oraz wedle wybranych przez Ciebie zainteresować tych klientów.

 

Scorise to też agencja public relations docierająca z komunikatami nt. firm do odpowiednich mediów tradycyjnych (prasa, telewizja, radio), a także internetowych. Tworzymy strategię komunikacji PR, aby przebiegała ona sprawnie, a do odbiorców docierał spójny przekaz.

 

Marketing społecznościowy polega zarówno na prowadzeniu fanpage, jak i dotarciu za pomocą reklamy i konkursów do specjalnie wyselekcjonowanej grupy docelowej. Reagujemy na wypowiedzi internautów w krótkim czasie dzięki stałemu monitorowaniu portali.

 

Marketing automation pozwala automatyzować procesy sprzedażowe i reklamowe, a to dzięki temu, że analizuje zachowania użytkowników na stronach internetowych i na tej podstawie przesyła im wiadomości e-mail lub SMS, które odpowiadają temu, czego osoba szukała w danym momencie w witrynie www.

 

E-mail marketing podobnie, jak marketing automation, pomaga docierać do ściśle sprecyzowanych grup docelowych - Scorise dostarcza leady, czyli dane osób wstępnie zainteresowanych ofertą firmy, które wyraziły zgodę na zapoznanie się z jej produktami lub usługami.

 

Copywriting polega na przygotowaniu tekstów reklamowych, które zainteresują potencjalnego klienta i zwróci jego uwagę na główne korzyści wynikające z zakupu Twojego produktu. Różnice w skuteczności oferty w zależności od tego, w jaki sposób został napisany tekst przedstawiający Twój produkt, są często bardzo duże.