Grupa marketingowa Scorise

Na grupę Scorise składają się przedsięwzięcia, w ramach których świadczymy usługi marketingowe związane z reklamą w internecie, projektowaniem stron www i aplikacji on-line, a także pozyskiwaniem kapitału finansowego i usługami prawnymi. Wszystkie z nich łączy jedna idea - dostarczane przez nas produkty przyczyniają się do wzrostu wyników przedsiębiorstw. Stąd nazwa Scorise powstała z połączenia dwóch anglojęzycznych wyrazów SCORE+RISE. Dzięki budowaniu zespołów specjalistów z różnych dziedzin, jesteśmy w stanie dostarczyć usługi na wysokim poziomie z różnych obszarów tematycznych. Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych marek oraz do korzystania z oferty grupy Scorise.

Marki stworzone przez grupę marketingową Scorise

Agencja kreatywna i marketingowa

Programiści, designerzy i project managerowie agencji marketingowej i kreatywnej Scorise tworzą spójny i pożądany wizerunek przedsiębiorstw. Dzięki dostarczaniu intuicyjnych i prostych w użytkowaniu witryn internetowych, użytkownicy tych stron szybko trafiają na poszukiwane informacje i częściej korzystają z ofert naszych Klientów. Badamy efektywność naszych usług marketingowych i porównujemy konwersję wynikającą z wykorzystania poszczególnych narzędzi reklamowych.

Zobacz stronę: www.scorise.com

Finansowanie start-upów z funduszy venture capital i aniołów biznesu

Scorise Capital łączy przedsiębiorców szukających rozwiązań finansowych dla rozwijających się spółek z inwestorami strategicznymi. W roli inwestorów występują przedsiębiorstwa, które zamierzają wykupić udziały w spółce z danej branży, a także fundusze typu seed i venture capital oraz aniołowie biznesu. Stawiamy sobie za cel pomoc start-upom i większym biznesom w pozyskaniu finansowania rzędu wielkości od kilkuset tysięcy do kilku milionów euro.

Zobacz stronę: capital.scorise.com

Rejestracja w GIODO i klauzule niedozwolone

Jeśli wysyłasz newsletter, telefonujesz do klientów lub wysyłasz do nich przesyłki reklamowe, to najprawdopodobniej przetwarzasz dane osobowe. Przepisy prawne wymagają, by poinformować o tym fakcie odpowiedni urząd, tj. dokonać rejestracji zbioru w GIODO, oraz wprowadzić odpowiednią politykę ochrony danych osobowych Twoich kontrahentów i potencjalnych klientów. Co więcej, jeśli umożliwiasz klientom składanie zamówień przez internet, jesteś zobowiązany dostarczyć im odpowiedni regulamin nie zawierający klauzul niedozwolonych. Rejestr tych klauzul prowadzi UOKIK. Pomożemy Ci w tym.

Zobacz stronę: www.securise.pl

Rejestracja (zastrzeżenie) znaku towarowego

Aby mieć pełne prawo do własnej marki, powinieneś dokonać rejestracji (tj. zastrzeżenia) znaku towarowego w Urzędzie Patentowym. Zależnie od tego, w jakich krajach chcesz korzystać z ochrony Twojego sloganu, logo czy nazwy firmy, możesz dokonać tej rejestracji w UPRP, urzędzie europejskim OHIM lub skorzystać z tzw. procedury madryckiej. Zespół specjalistów Scorise Brandlex pomoże Ci odnaleźć się w tym i wykorzystać fakt rejestracji znaku także w obszarze prawno-finansowym. Na stronie poznasz korzyści wynikające z zastrzeżenia znaku towarowego.

Zobacz stronę: brandlex.scorise.com

Szkolenia biznesowe dla firm (Warszawa)

Dziś aby organizacja działała efektywnie i nadążała rozwijać się, jej pracownicy potrzebują odpowiedniej wiedzy i właściwych umiejętności. Co więcej, powinny być one sprawdzone w praktyce i wdrożone do codziennego wykonywania zadań, ponieważ jeśli nowej wiedzy nie wprowadzimy w nawyk, nie będzie ona wykorzystywana. Trenerzy Sukces PRO prowadzą szkolenia biznesowe dla firm z Warszawy i innych miast pomagając w funkcjonowaniu przedsiębiorstw.

Zobacz stronę: www.sukcespro.pl

Strategia w biznesie, portal biznesowy Mentora.pl

Portal internetowy Mentora.pl - piszemy o biznesie i dla biznesu. Zapraszamy do grona czytelników - założycieli start-upów, właścicieli firm, menedżerów i profesjonalnych handlowców. W portalu Mentora.pl znajdziesz artykuły na temat efektywnego zarządzania sobą w czasie, marketingu i technik oraz strategii promocyjnych, najbliższych wydarzeń, konferencji i szkoleń biznesowych, metod zarządzania pracownikami i organizacją, sprawnej sprzedaży i taktyk negocjacyjnych.

Zobacz stronę: www.mentora.pl

Portal popularnonaukowy KnowMore.pl

KnowMore.pl stanowi nasz portal popularnonaukowy odwiedzany przez ludzi ambitnych spragnionych wiedzy o otaczającym nas świecie, kreujący styl życia, poruszający tematy ekologii, nauki oraz zagadnień społecznych. Znajdziesz w nim także ciekawostki i nowinki technologiczne, a także porady, jak uczyć się szybciej i efektywniej. Poznasz sposoby na to, by lepiej czuć się we własnej skórze, cieszyć się lepszym zdrowiem i urodą. Zapraszamy do grona Czytelników i Reklamodawców.

Zobacz stronę: www.knowmore.pl